perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në gjermanisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): klimpern, klirren, summen, surren, heulen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht gumëzhin, gumëzhin në gjermanisht, klimpern në shqip
gumëzhin në gjermanisht