perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në gjermanisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): mutig, tapfer, brav, kräftig, tüchtig, wacker, mannhaft, unerschrocken, beherzt, herzhaft, kühn
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në gjermanisht, mutig në shqip
guximtar në gjermanisht