perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në gjermanisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (20): dünn, dünnen, fein, mager, schön, spitz, zart, ausgefallen, dünnflüssig, karg, rar, selten, spärlich, hager, schlank, schmächtig, schmal, schlaff, schlapp, schmiegsam
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht hollë, hollë në gjermanisht, dünn në shqip
hollë në gjermanisht