perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në gjermanisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): anleihe, ausleihe, darlehen, darlehn, kredit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në gjermanisht, anleihe në shqip
hua në gjermanisht