perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në gjermanisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): aufnehmen, ausleihen, borgen, leihen, pumpen, verleihen
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në gjermanisht, aufnehmen në shqip
huaj në gjermanisht