perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hudhër në gjermanisht

Fjalë: hudhër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): knoblauch, lauch
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht hudhër, hudhër në gjermanisht, knoblauch në shqip
hudhër në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

epik theme aderim interim