perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në gjermanisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): verlieren, verspielen, einbüßen, eingebüßt, verfehlen, vermissen, abgestürzt, verirren, verlaufen, abhanden
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në gjermanisht, verlieren në shqip
humbas në gjermanisht