perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ide në gjermanisht

Fjalë: ide (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (22): denken, gedanke, idee, sinn, vorstellung, anschauung, ansicht, auffassung, begriff, beurteilung, gesinnung, meinung, stellungnahme, ahnung, konzept, einfahrt, einfall, empfängnis, abbildung, bild, darstellung, einbildung
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ide, ide per shen valentin, ide per qendisje, ide per pune, ide per dhurata, ide per dasma, ide në gjermanisht, denken në shqip
ide në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

fiji sun dru hill beauty