perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në gjermanisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (12): individuell, persönlich, eigen, privat, einfach, einzeln, außergewöhnlich, besondere, einzelne, jeweilig, speziell, ungewöhnlich
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në gjermanisht, individuell në shqip
individual në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

nuk pranoj dituri natyre 5 mbi ipoh