perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në gjermanisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): gewerbe, industrie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në gjermanisht, gewerbe në shqip
industri në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

mbi pesha astar helicopter liker fb