perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në gjermanisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): illegal, kein, nein, nicht, ordinär
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në gjermanisht, illegal në shqip
jo në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

bëj shaka artikull argumentues