perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në gjermanisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): beißen, gebissen, kauen, knabbern, knacken, krabbeln, nagen, zerkauen, stechen, biss, stich
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kafshoj, kafshoj në gjermanisht, beißen në shqip
kafshoj në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

pamuk prenses