perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në gjermanisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): ähre
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në gjermanisht, ähre në shqip
kalli në gjermanisht