perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kanal në gjermanisht

Fjalë: kanal (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): kanal, rohr, röhre, kabel, leitung, verfahren
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kanal, kanal star, kanal shqip, kanal d online, kanal d live, kanal d dizi, kanal në gjermanisht, kanal në shqip
kanal në gjermanisht