perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në gjermanisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (15): anführer, chef, haupt, kopf, oberhaupt, knauf, kopfball, köpfchen, nadelkopf, briefkopf, rubrik, schlagzeile, titel, titelkopf, überschrift
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kokë, kokë në gjermanisht, anführer në shqip
kokë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

njoh mouelle anonim chat