perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në gjermanisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (18): anführen, angeführt, befehlen, befehligen, beweisen, demonstrieren, erweisen, führen, kommandieren, zeigen, anordnen, heißen, machen, tun, veranlassen, verfügen, bestellen, verschreiben
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht komandoj, komandoj në gjermanisht, anführen në shqip
komandoj në gjermanisht