perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në gjermanisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): knopf, taste, akzent, betonung, briefbeschwerer, dialekt, druck, druckknopf, mundart
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kopsë, kopsë në gjermanisht, knopf në shqip
kopsë në gjermanisht