perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kor në gjermanisht

Fjalë: kor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): chor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kor, kortv, kor whitening cost, kor whitening, kor water, kor spiritdancer, kor në gjermanisht, chor në shqip
kor në gjermanisht