perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në gjermanisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (22): ausdehnung, bereich, fläche, gebiet, raum, region, territorium, weichbild, weltraum, bezirk, distrikt, gau, gaudin, kreis, ortsteil, randbezirk, revier, stadtteil, stadtviertel, umfang, zone, gürtel
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht krahinë, krahinë në gjermanisht, ausdehnung në shqip
krahinë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

gjykatës së lartë