perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krijoj në gjermanisht

Fjalë: krijoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (27): erschaffen, erzeugen, herstellen, hervorbringen, kreieren, produzieren, schaffen, geschaffen, abgeben, begründen, bilden, formen, schulen, trainieren, anfertigen, konstruieren, machen, tun, verfertigen, anstiften, ausrufen, bewirken, erregen, heraufbeschwören, herausrufen, hervorrufen, provozieren
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht krijoj, krijoj në gjermanisht, erschaffen në shqip
krijoj në gjermanisht