perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në gjermanisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): aufrührer, meuterer, rebell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kryengritës, kryengritës në gjermanisht, aufrührer në shqip
kryengritës në gjermanisht