perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në gjermanisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): wo, woher, wohin
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në gjermanisht, wo në shqip
ku në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

thesun shekulli 18