perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në gjermanisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): andenken, erinnerung, souvenir, gedächtnis, speicher, angebinde, gabe, geschenk, reminiszenz
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në gjermanisht, andenken në shqip
kujtim në gjermanisht