perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në gjermanisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): irgendjemand, jeder, wer, beliebig, irgendein
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në gjermanisht, irgendjemand në shqip
kushdo në gjermanisht