perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në gjermanisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): alarm, panik, angst, erschrecken, furcht, schreck, schrecken
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në gjermanisht, alarm në shqip
kushtrim në gjermanisht