perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lag në gjermanisht

Fjalë: lag (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): anfeuchten, durchnässen, wässern, weichen, einweichen, quellen, erfüllen, getunkt, tunken
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht lag, lag switch, lag screw, lag meaning, lag ja.pavaresia.vlore, lag ja gale mp3 download, lag në gjermanisht, anfeuchten në shqip
lag në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

projekte shtepie mbaj architecture