perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në gjermanisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): einlassen, erlauben, gestatten, lassen, vorlassen, zugeben, zulassen, weglassen, leisten, erleichtern, ermöglichen, bewilligen, genehmigen, zustimmen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht lejoj, lejoj në gjermanisht, einlassen në shqip
lejoj në gjermanisht