perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në gjermanisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): binnensee, see
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në gjermanisht, binnensee në shqip
liqen në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

kajal agarwal hot navel arij mousa