perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në gjermanisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): autonomie, eigenständigkeit, freiheit, selbständigkeit, selbstständigkeit, unabhängigkeit, breite, breitengrad, meinungsfreiheit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në gjermanisht, autonomie në shqip
liri në gjermanisht