perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në gjermanisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): kämpfen, ringen, streiten, fechten, bekämpfen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht luftoj, luftoj në gjermanisht, kämpfen në shqip
luftoj në gjermanisht