perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në gjermanisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): blume, blüte, osterblume, aufblühen, aufschwung, blütezeit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në gjermanisht, blume në shqip
lule në gjermanisht