perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në gjermanisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): hoheitsvoll, majestätisch, ausgezeichnet, brillant, glänzend, herrlich, hervorragend, prima, stattlich, tippt, tolerante, trefflich, vortrefflich, vorzüglich, arg, bedeutend, groß, großartig, hoch
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht madhështor, madhështor në gjermanisht, hoheitsvoll në shqip
madhështor në gjermanisht