perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në gjermanisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (27): schopf, spitze, zipfel, ablauf, abschluss, ausgang, ausklang, ende, endung, heck, schluss, schwanz, schweif, sterz, ziel, baumkrone, berg, giebel, gipfel, höhe, höhepunkt, horn, zenit, stift, zacke, scheitel, wipfel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht majë, majë në gjermanisht, schopf në shqip
majë në gjermanisht