perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në gjermanisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): abend
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mbrëmje, mbrëmje në gjermanisht, abend në shqip
mbrëmje në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

merrjap gjysh kico