perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në gjermanisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): hold, lieblich, niedlich, suspekt, süß
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në gjermanisht, hold në shqip
mjalti në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

mendim kritik vijay tv