perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në gjermanisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (20): aberkennen, ablehnen, absagen, abschlagen, absprechen, versagen, verweigern, dementieren, leugnen, widersprechen, auswaschen, hinausdrängen, verdrängen, verleugnen, ableugnen, abstreiten, bestreiten, verneinen, widerlegen, geleugnet
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në gjermanisht, aberkennen në shqip
mohoj në gjermanisht