perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mot në gjermanisht

Fjalë: mot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): heiterkeit, wetter, witterung, jahr, jahrgang
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mot, mot the gioi, mot test, mot sot, mot ni, mot models, mot në gjermanisht, heiterkeit në shqip
mot në gjermanisht