perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në gjermanisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): anschaffen, besorgen, bemühen, bestreben, bewerben, scheren, sorgen, streben, suchen, trachten, zusehen, bestrebt, probieren, versuchen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në gjermanisht, anschaffen në shqip
mundohem në gjermanisht