perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mungesë në gjermanisht

Fjalë: mungesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): absenz, abwesenheit, defekt, defizit, entbehrung, fehlbetrag, fehlen, fehler, irrtum, knappheit, laster, mangel, mangelhaftigkeit, manko, nachteil, schnitzer, mangeln, vermissen, not
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht mungesë, mungesë në gjermanisht, absenz në shqip
mungesë në gjermanisht