perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në gjermanisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): museal, museum
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në gjermanisht, museal në shqip
muze në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

guxim gruaje ti je ajo zehnder farë