perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në gjermanisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (15): abbau, aufbau, bau, baustelle, bauwerk, gebäude, gefüge, herausbildung, konstitution, konstruktion, struktur, architektur, baufach, baukunst, bauwesen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ndërtesë, ndërtesë në gjermanisht, abbau në shqip
ndërtesë në gjermanisht