perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në gjermanisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (1): morgen
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në gjermanisht, morgen në shqip
nesër në gjermanisht