perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në gjermanisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): denn, weil, als, für, zu, nämlich
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në gjermanisht, denn në shqip
ngase në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

meda betohem alkohol izopropylowy