perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngutem në gjermanisht

Fjalë: ngutem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): eilen, beeilen, sputen, tummeln
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ngutem, ngutem në gjermanisht, eilen në shqip
ngutem në gjermanisht