perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në gjermanisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): ein, einen, einer, eins, einheit, einigkeit, allein, alleinig, einsam, einzig, einzigartig, singulär, sondergleichen, bestimmt, einige, gewiss, irgendein, manch, sicher
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në gjermanisht, ein në shqip
një në gjermanisht