perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në gjermanisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (13): amperezahl, anzahl, kardinalzahl, nummer, quantität, zähigkeit, zahl, zahlzeichen, ziffer, stärke, chiffre, größe, identifikationsnummer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht numër, numër në gjermanisht, amperezahl në shqip
numër në gjermanisht