perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në gjermanisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): hand, handfläche
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pëllëmbë, pëllëmbë në gjermanisht, hand në shqip
pëllëmbë në gjermanisht