perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkulje në gjermanisht

Fjalë: përkulje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): beugung, biegen, biegung, bug, knick, krümmung, kurve
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht përkulje, përkulje në gjermanisht, beugung në shqip
përkulje në gjermanisht