perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në gjermanisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): bearbeiten, zurichten, ausgearbeitet, erarbeiten
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht përpunoj, përpunoj në gjermanisht, bearbeiten në shqip
përpunoj në gjermanisht