perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përqafoj në gjermanisht

Fjalë: përqafoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): begreifen, einschließen, enthalten, übernahmen, umarmen, umfassen, durchfahren, anspannen, drücken, kneifen, quetschen, spannen, zerdrücken, zerquetschen, zusammenpressen, zwicken, abschließen, eingehen, schließen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht përqafoj, përqafoj në gjermanisht, begreifen në shqip
përqafoj në gjermanisht